fotowoltaika dla domu łódź, fotowoltaika dla domu warszawa_www.fotowoltaikasolaris.pl Fotowoltaika
dla Domu
Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wykorzystania systemów fotowoltaicznych dla domów.

Fotowoltaika dla domu zawiera wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz inteligentny falownik dostosowany do polskich warunków pogodowych.
DOM Darmowa wycena +48 609 002 360 drawing

Fotowoltaika dla Domu

Nasze panele fotowoltaiczne to zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwolą Ci samodzielnie produkować prąd oraz uzyskać niezależność energetyczną we własnym domu. Panele fotowoltaiczne montowane są na dachach, garażach oraz wiatach a także jako wolno stojące moduły.

W skład zestawu wchodzą wysokiej jakości panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnymi elementami montażowymi oraz inteligentny falownik dostosowany do polskich warunków pogodowych.

Zalecamy instalację paneli fotowoltaicznych w domach energooszczędnych a także w  domach pasywnych. W ten sposób DOM może stać się niezależny wobec publicznych dostawców prądu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wykorzystania paneli fotowoltaicznych dla domów.

fotowoltaika dla domu, panele fotowoltaiczne w domu, fotowoltaika domy łódź_www.fotowoltaikasolaris.pl_
fotowoltaika dla domu, panele fotowoltaiczne w domu, fotowoltaika domy łódź_www.fotowoltaikasolaris.pl

Fotowoltaika - darmowa energia
w Twoim Domu!

Wykorzystanie ciepła i energii elektrycznej pochodzących ze źródeł odnawialnych jest coraz powszechniejszą praktyką w polskich domach. System fotowoltaiczny to własna elektrownia, ponieważ panele fotowoltaiczne zamieniają energię powstałą z promieni słonecznych na energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne można zainstalować zarówno na dachu, jak i na gruncie.

Każda instalacja fotowoltaiczna jest projektowana „pod klucz”, co zapewnia jej pożądaną efektywność. Łącząc to z istniejącymi programami wsparcia zyskujemy niezwykle atrakcyjne inwestycje w ekologiczne źródło prądu, podnoszące wartość nieruchomości.

Od 1 stycznia 2019 obowiązuje ulga termomodernizacyja, dzięki której każdy właściciel domu jednorodzinnego może odliczyć od podstawy podatku dochodowego do 53 tys. zł (z Vat) wydatków na instalację fotowoltaiczną.
Dzięki programowi „Mój prąd” każda osoba fizyczna inwestująca w instalację fotowoltaiczną może liczyć na zwrot do 50% kosztów.

Panele fotowoltaiczne w Domu - najważniejsze korzyści:

darmowa energia elektryczna wytwarzana w domu

fotowoltaika w domu oznacza, że ​​możesz zyskać niezależność od podwyżek cen prądu przez co najmniej 25 lat

wykorzystanie energii ze środowiska naturalnego

brak emisji CO2, brak zanieczyszczenia powietrza w otoczeniu domu

wzrost wartości nieruchomości

od 2019 roku instalację fotowoltaiczną możesz odliczyć od podatku

łatwy, szybki montaż, nie wymagane jest pozwolenie na budowę

możliwy montaż na gruncie – jeśli na dachu nie ma wystarczająco dużo miejsca możliwe jest zainstalowanie paneli fotowoltaicznych np. w ogrodzie

panele fotowoltaiczne nie wymagają konserwacji i są praktycznie bezawaryjne

fotowoltaika dla domu, fotowoltaika łódź, fotowoltaika warszawa_www.fotowoltaikasolaris.pl

Fotowoltaika - jak działa?

Podstawowym elementem instalacji są ogniwa fotowoltaiczne, które łączone są w moduły fotowoltaiczne. W ogniwach zachodzi zjawisko, dzięki któremu promienie słoneczne zamieniane są na prąd stały. Prąd stały trafia do falownika – urządzenia, które przekształca go w prąd zmienny, czyli taki, który znajduje się w gniazdkach w naszych domach. Falownik monitoruje również wszelkie parametry, które pomagają w analizie działania całej instalacji. Jeżeli nasza mikroelektrownia wytworzy zbyt dużo energii, jej nadmiar zostanie przekazany do sieci energetycznej, a my możemy odebrać z tego 80%, gdy zajdzie taka potrzeba.

panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze słońca na prąd

inwerter zamienia prąd stały na prąd zmienny do Twojego domowego użytku

niewykorzystany prąd zmienny jest wysyłany do sieci i gromadzi się na Twoim koncie u dostawcy energii, abyś wykorzystał go w dogodnym dla Ciebie momencie

Oferujemy Państwu instalacje w oparciu o mikrofalowniki oraz panele o najwyższej dostępnej na polskim rynku mocy – 380 kW.